Bambusové šaty na dojčenie – LILA

Bambusové šaty na dojčenie – LILA

-14%
1 bod do vernostného systému

Mexy

Multifunkčné šaty na dojčenie a-čkového voľnejšieho strihu ušité z bambusového úpletu sú dokonalým kúskom do šatníka každej ženy. viac

Produkt už nie je v ponuke

Mexy

Multifunkčné šaty na dojčenie a-čkového voľnejšieho strihu ušité z bambusového úpletu sú dokonalým kúskom do šatníka každej ženy. viac

Produkt už nie je v ponuke

Multifunkčné šaty na dojčenie a-čkového voľnejšieho strihu ušité z bambusového úpletu sú dokonalým kúskom do šatníka každej ženy. Využijete ich v letných dňoch na bežný deň, s vhodnými doplnkami sú ale vhodné aj pre hosťa na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť.

!Ušijeme aj v nekojo verzii! Šaty sú vhodné aj na nosenie v čase tehotenstva.

Tie naše sú dokonca prispôsobené aj pre diskrétne dojčenie kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka dvojitému prednému dielu a skrytej otváracej časti budú tieto šaty príjemným spoločníkom či už na prechádzku, návštevu alebo oslavu s Vašim bábätkom.

K šatám dostanete aj bavlnený opasok, ktorým viete šatky previazať v páse alebo pod prsiami v prípade tehotenského bruška.

Naše bambusové látky sa vyrábajú z bambusovej priadze. Bambusová priadza je vyrobená z bambusových stoniek, ktoré sú následne spracované výrobou do vlákien viskózovou metódou.

Skutočnosť je, že bambus rastie veľmi rýchlo (dokonca 1 m 24 h) tým pádom na pestovanie nie sú potrebné žiadne pesticídy. Vďaka tomu má bambus prirodzené antibakteriálne a antiplesňové vlastnosti), čiže toto vlákno je ešte ekologickejšie ako tradičná viskóza.
Bambusová látka má svoje nepopierateľné výhody.

Je jednou z najpríjemnejších látok na telo. Je ultra jemná na dotyk, ľahká a mäkká – ideálna pre citlivú pokožku, veľmi vhodná na oblečenie pre deti.

Rozmery UNI veľkosti:

Maximálny obvod poprsia: 120 cm

Priemerná dĺžka: (nastaviteľná ramienkami)

MINI – 90 cm

MIDI – 105 cm

DLHÉ – 140 cm

V prípade potreby Vám vieme dĺžku na zákazku upraviť – viac info pri poplatkoch prispôsobovanie na mieru.

Materiál: 95% bambus, 5% elastan

Látka má certifikát Öko-Tex Standard 100 (od r. 1992 medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov).