Svadobné šaty – Amalia - Veľkosť S

Svadobné šaty – Amalia - Veľkosť S

Zľava -50% Výpredaj
5 bodov do vernostného systému

Mexy

Svadobné šaty použité vo veľkosti S na fotenie, inak neporušené. Dĺžku šiat Vám prispôsobíme v cene. viac

Pôvodná cena 399 €. Ušetríte 50% (199 €) 200 €
Varianta neexistuje
S

ks
Mexy

Svadobné šaty použité vo veľkosti S na fotenie, inak neporušené. Dĺžku šiat Vám prispôsobíme v cene. viac

Poplatky za urýchlené dodanie nájdete tu: Urýchlené dodanie - poplatky

Naše jednoduché elegantné svadobné spoločenské šaty sú ideálnou voľbou pokiaľ hľadáte pohodlné šaty, v ktorých pretancujete celý večer, či už na svadbe ako nevesta, alebo ako hosť na plese.

Model Amalia má bohatú kruhovú sukňu ušitú z tuhšieho svadobného saténu a skryté vrecká. Vrchný diel je v kombinácií elastickej krajky a telovej lykry, vďaka ktorej šaty príjemne sadnú a nechajú vyniknúť krajke.

Svadobný satén zabezpečuje, že sukňa pekne stojí a vytvára decentnú siluetu. Ak si ale želáte väčšiu tortovú sukňu, nieje problém pod šaty pridať klasickú spodnicu.

Vzadu sa šaty zapínajú na zips a háčiky.

Model Amalia som vytvorila pre nevesty, ktoré uprednostňujú jednoduchý dizajn svadobného saténu. Vrchný diel je s priestorom na vloženie vypchávok podľa potreby.

Svadobné šaty Vám prispôsobíme na mieru na Vašu výšku. Taktiež Vám ich na zákazku ušijeme aj s iným rukávom alebo výstrihom.

Tieto šaty je možné ušiť aj ako tehotenské - posunutím sukne pod prsia, tak vytvoríme bohatý priestor aj pre rastúce tehotenské bruško.

Látka má certifikát Öko-Tex Standard 100 (od r. 1992 medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov).