SVADBA

Nechajte svoju krásu zasvietiť na vašom veľkom dni! Naša kolekcia svadobných šiat je pripravená potešiť každú budúcu mamičku. Našli sme spôsob, ako spojiť štýl a pohodlie pre tehotné a dojčiace ženy. Naša ponuka tehotenských svadobných šiat je šitá na mieru pre vašu krivku a zabezpečí vám, aby ste sa cítili šťastne a pohodlne počas celého dňa. Elegantné strihy a kvalitné látky zaručia, že budete vyzerať a cítiť sa nádherné.

Pre dojčiace mamičky sme pripravili špeciálne šaty na dojčenie. Okrem toho, ak hľadáte šaty na iné spoločenské udalosti, máme aj pre vás riešenie! Naše spoločenské šaty pre tehotné a dojčiace ženy sú rovnako elegantné ako praktické. 

A čo by ste povedali na niečo ešte špeciálnejšie? Naša kolekcia "Matchy - Matchy" ponúka rovnaké šaty pre mamu a dcéru, čo vytvorí nezabudnuteľný moment. Naše rovnaké šaty pre mamu a dcéru sú vytvorené s láskou a starostlivosťou o detaily, aby ste obidve vyzerali úžasne. Nechajte tento zvláštny moment zaujať miesto vo vašich spomienkach s našimi šatami "Mama a Dcéra".